Wczytuję dane...

Przykrycia basenów

Wysokiej jakości, wytrzymałe, proste w montażu przykrycie basenu jest jednym z akcesoriów, które ułatwia utrzymanie wody w czystości - chroni przed zanieczyszczeniami wpadającymi do basenu wraz z powiewem wiatru, ale także przed nadmiernymi promieniami słonecznymi, które mogą przyczyniać się do szybszego wzrostu glonów i rozwoju bakterii w zamkniętym obiegu wody, jakim charakteryzuje się przydomowy basen. Profesjonalne przykrycia do basenów to modele dopasowane, z trwałych i wytrzymałych materiałów, z których mogą korzystać Państwo podczas upalnego lata, ale również w sezonie zimowym - mimo panującego na zewnątrz chłodu i mrozu. Prezentowane płachty na basen to wysokiej jakości asortyment, w który mogą Państwo zaopatrzyć się w naszym sklepie internetowym!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Nasz asortyment to płachty na basen charakteryzujące się dopasowaniem do konkretnego modelu basenu i wysokim poziomem szczelności. Nie jest to wyłącznie wycięta pod wymiar plandeka, ale starannie przygotowany i obszyty produkt, często dodatkowo wyposażony w stalową linkę umożliwiającą trwałe zabezpieczenie basenu i mechanizm ściągający, który odpowiada za zwiększony poziom szczelności pokrycia. Jeśli planują Państwo przez dłuższy czas nie korzystać z basenu, zastosowanie przykrycia basenowego będzie najprostszą inwestycją w utrzymanie basenu oraz znajdującej się w nim wody w najlepszej kondycji.

  Przykrycia basenów ogrodowych

  Przykrycia basenów ogrodowych, które oferujemy, to nie tylko klasyczne płachty dopasowane do poszczególnych modeli basenów. To również płachty kryjące Safe Top przeznaczone do basenów okrągłych i owalnych, które z założenia montuje się na górnej listwie basenowej. Ich montaż i demontaż jest bardzo prosty ze względu na suwak, który skutecznie zwiększa funkcjonalność produktu. Z kolei dopasowanie przykrycia do basenu pozwalają wyeliminować sytuację, podczas której woda gromadzi się na przykryciu, tym samym stanowiąc dla całej konstrukcji duże obciążenie. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia przy wyborze optymalnego rozwiązania dla swojego basenu, chętnie doradzimy, uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania.

  Czym przykryć basen?

  Jedną z najlepszych inwestycji w przykrycie basenowe są oferowane w naszym sklepie internetowym płachty, które chronią wodę przed zanieczyszczeniem, rozwojem bakterii, glonów i innymi zabrudzeniami. Korzystanie z płachty to rozwiązanie ekonomiczne i praktyczne - prewencyjne działanie w postaci zakrywania basenu przed zanieczyszczeniami jest lepsze od regularnej wymiany wody, stosowania nadmiaru środków chemicznych, systemów filtrujących i czyszczenia konstrukcji zbiornika w stosunkowo krótkich odstępach czasu. Dzięki inwestycji w płachtę kryjącą zyskają Państwo dodatkowy czas na rozrywkę, rekreację i relaks w basenie!

  Czym przykryć basen ogrodowy?

  Czym przykrywać basen, by utrzymać go w jak najlepszej kondycji i zadbać o krystaliczność, jak i higienę znajdującej się w nim wody? Duży wpływ na prostotę montażu i demontażu samej płachty mają jej wymiary. Dopasowane modele powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów - jeżeli jest to model z kołnierzem lub suwakiem, istotne jest, by był odrobinę elastyczny, co ułatwi obsługę płachty. Warto także zwrócić uwagę na markę i dobrać plandekę do basenu tej samej firmy. Najlepiej postawić na droższy model, który będzie pełnić swoją rolę przez wiele sezonów, czyli będzie odporny na niskie temperatury.

  Czy przykryty basen szybciej się nagrzeje?

  Świetną alternatywą dla klasycznej płachty są folie solarne do basenu. Ich stosowanie nie tylko pomaga utrzymać w basenie temperaturę na stałym poziomie, ale również podnieść ją o kilka stopni w trakcie słonecznych dni. Korzystając z tego rozwiązania mogą Państwo obniżyć koszty podgrzewania wody, jak i wspomóc działanie systemów ogrzewania, takich jak pompy ciepła i panele solarne.

  Przykrycie basenu na zimę

  W naszym asortymencie nie brakuje ponadto całorocznych modeli przykryć basenowych, które nie ulegają zniszczeniu pod wpływem niskich temperatur i mrozów. Takie rozwiązanie to opcja dla dużych, przydomowych basenów, które również znajdą Państwo w naszej ofercie! W sezonie letnim taką plandekę wystarczy zwinąć z pomocą zwijarki folii basenowej, by na nowo cieszyć się aktywną rekreacją w swoim ogrodzie!