Wczytuję dane...

Zwijarki do folii basenowej

Zwijarka do folii basenowej to proste, ale niezwykle przydatne i skuteczne urządzenie, z którego pomocą szybko i sprawnie zwiniesz okrycie basenowe, jak i zakryjesz zbiornik. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje zwijarek. Każda z nich charakteryzuje się prostym montażem i intuicyjnym sposobem użytkowania. Zapoznaj się z naszą ofertą i ułatw sobie obsługę basenu na co dzień!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zwijarka do folii basenowej - dlaczego warto ją mieć?

Zwijarka folii basenowej to niezwykle przydatne urządzenie, które wyróżnia się użytecznością zarówno przy małych, jak i dużych basenach. Ręczne zwijanie każdej folii ochronnej może powodować jej nierówne rozłożenie, co przyczynia się do wzrostu ryzyka na uszkodzenia mechaniczne, pękanie folii i zmniejszenie jej przydatności na kolejne sezony. Zastosowanie zwijarki jest również szybkie i ekonomiczne. Nie musisz zastanawiać się nad tym, jak szybko zwinąć folię samodzielnie, bez konieczności proszenia o pomoc innych osób. Łatwość obsługi ma również liczne zalety w przypadku rozwijania folii. Świetnie poradzisz sobie z tą czynnością w pojedynkę! Kolejnym istotnym atutem jest ekonomiczność w zakresie powierzchni niezbędnej do przechowywania zwijarki z folią. Bez wspomnianego urządzenia użytkownik zwija folię samodzielnie, co nie pozwoli na jej odpowiednio mocne i ścisłe zwinięcie. To z kolei przekłada się na konieczność zagospodarowania większej przestrzeni na przechowywanie folii.

Zwijarka folii basenowej - rodzaje

Na nasz asortyment składają się zwijarki zróżnicowane nie tylko pod kątem długości aluminiowych tyczek, ale i samej budowy. Posiadamy.

  • zwijarki jednostronnie mobilne
  • zwijarki dwustronnie mobilne wyposażone w kółka po obu stronach urządzenia
  • zwijarki stałe, montowane najczęściej do podłoża

Jeśli zastanawiasz się, który model będzie idealny dla Ciebie, zapytaj nas o pomoc w wyborze!

Zwijarka do folii solarnej - wysoka jakość wykonania

Każda prezentowana zwijarka do folii solarnej powstała z wysokiej jakości surowców i materiałów, zapewniając tym samym dużą wytrzymałość, prostotę w użytkowaniu, solidność i skuteczność w sprawnym zwijaniu i rozwijaniu folii. Do ich produkcji zastosowano statyw ze stali nierdzewnej, która jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, deszcz, wiatr, wilgoć, jak i w dużej mierze środki chemiczne stosowane do czyszczenia basenów. W komplecie z urządzeniem znajduje się zawsze zestaw odpowiednich listew i pasków, których zadaniem jest ułatwienie mocowania folii solarnej do basenu, a tym samym zabezpieczenie przed jej samoczynnym rozwijaniem / nieschludnym zwijaniem. Zwijarki posiadają ponadto bezpiecznik antypoślizgowy i regulowaną aluminiową tyczkę, która - w zależności od modelu - może pomóc w zwijaniu folii o szerokości od 2,7 do 7,1 m. Nóżki prezentowanych urządzeń dostępnych w naszej ofercie powstają ze stali nierdzewnej i dodatkowych elementów z tworzywa sztucznego. We wspomnianej rurze teleskopowej znajduje się rowek, który ułatwia mocowanie folii. Skorzystaj ze świetnej oferty i już teraz zamów zwijarkę idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego basenu!