Wczytuję dane...

Płachty kryjące

Krystalicznie czysta woda w basenie chroniona przed glonami, zazielenieniem i zanieczyszczeniami niesionymi wraz z wiatrem to sposób na rekreację w najlepszym stylu, z zachowaniem odpowiedniej higieny oraz kondycji samego basenu. Aby jednak cieszyć się dobrymi warunkami w basenie, konieczne jest zaopatrzenie się w płachty kryjące do basenu, z których pomocą można skutecznie i sprawnie chronić wodę przed zabrudzeniami. Prezentowany na naszej stronie asortyment to profesjonalne, dopasowane do poszczególnych modeli basenów płachty, które spełnią Twoje oczekiwania. Zapoznaj się z naszymi produktami już teraz!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Płachta na basen - największe zalety naszego asortymentu

Czas spędzony w basenie to świetny pomysł na letnią rozrywkę i rekreację, szczególnie podczas upalnych dni. W razie gorszej pogody, a nawet zimy, warto pomyśleć jednak o odpowiednim zabezpieczeniu basenu i zastosowaniu wytrzymałego przykrycia. Każda plandeka na basen dostępna w naszej ofercie to gwarancja zadowolenia, płynąca z wysokiej jakości płacht kryjących wykonanych z materiałów odpornych na niskie temperatury, uszkodzenia, rozdarcia, pęknięcia. Kolejnym ogromnym atutem prezentowanych modeli jest ich dopasowanie pod względem wymiarów i montażu do basenów znanych i cenionych marek produkujących baseny ogrodowe. Ich wyposażenie w niezbędne elementy mocujące, jak stalowe linki i mechanizm ściągający, dodatkowo ułatwia umieszczenie płachty nad powierzchnią basenu w szczelny sposób, jak i zabezpieczeniem jej przed wiatrem, mrozem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Płachta do basenu - zastosowanie

Każda prezentowana na naszej stronie internetowej płachta na basen może być stosowana przez cały rok, zarówno podczas upalnych dni w środku lata, jak i chłodu i mrozu panującego w sezonie jesienno-zimowym. Płachty są większego rozmiaru, niż sam basen, by swobodnie i szczelnie okrywać jego powierzchnię oraz nie powodować żadnych problemów podczas jej nakładania na zbiornik. Co ważne, każda plandeka do przykrycia basenu jest szczelna, co uniemożliwia przedostanie się do środka piasku, błota i innych trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Korzystanie z takiego rozwiązania zapobiega potrzebie częstego wymieniania wody, jej filtrowania i oczyszczania.

Zastosowanie plandeki ma jeszcze jedną istotną zaletę. Jej stosowanie może w pewnym stopniu ograniczyć spadek temperatury wody w nocy, jak i usprawnić utrzymanie jej na prawie niezmiennym poziomie, szczególnie jeśli podczas nałożonej na basen płachty jest włączone ogrzewanie wody.

Plandeka do przykrycia basenu - rodzaje

Każda płachta do basenu różni się wymiarami, kształtem, jak i dopasowaniem do poszczególnych modeli zbiorników. Na stronie każdego produktu dostępna jest szczegółowa specyfikacja i parametry, które ułatwią Ci wybór najlepszego rozwiązania względem zbiornika, który posiadasz. Do produkcji plandek zastosowano wysokiej jakości materiały stanowiące poszczególne warstwy każdego modelu płachty. W naszym asortymencie dostępne są zarówno te najprostsze, jak i bardziej zaawansowane składające się z trzech warstw polietylenu o różnej gęstości i właściwościach (ochrona przed promieniowaniem UV, ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi i mrozem). W naszym asortymencie znajdują się również płachty z winylu, folia solarna do basenu, a także te wyposażone w specjalne otwory zapobiegające zbieraniu się wody na powierzchni plandeki.

Pierwszorzędna jakość obsługi Klienta

Decydując się na zakup płachty w naszym sklepie, możesz liczyć na pełne wsparcie i profesjonalne doradztwo. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Aby jednak basen spełniał Twoje oczekiwania i nie stanowił modelu na jeden sezon, zadbaj o odpowiednie akcesoria do czyszczenia basenu, a także podkłady chroniące dno basenu przed uszkodzeniem. Skorzystaj z naszej profesjonalnej oferty akcesoriów i wyposażenia mającego na celu zminimalizowanie czasu i pracy włożonej w utrzymanie basenu w odpowiedniej kondycji, jak i maksymalizację rozrywki, którą może zapewnić Ci taki zbiornik. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i życzymy udanych zakupów!