Wczytuję dane...

Basenowe osuszacze powietrza

Nowoczesne, a zarazem eleganckie i estetycznie zaprojektowane osuszacze powietrza to część naszej bogatej i zróżnicowanej oferty. Prezentowany asortyment to wysokiej jakości sprzęt, który cechuje cicha, aczkolwiek wydajna praca. Każdy basenowy osuszacz powietrza dostępny w naszym sklepie internetowym to starannie selekcjonowane urządzenie, które zapewnia wysoce intuicyjną obsługę, wieloaspektową funkcjonalność i skuteczne eliminowanie nadmiaru wilgoci w pomieszczeniu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Osuszacze basenowe

Wszystkie osuszacze powietrza, które Państwu oferujemy, to zaawansowane urządzenia wyposażone w panel sterujący. Wyświetlacz umożliwia ustawienie optymalnego poziomu wilgoci w pomieszczeniach, jednocześnie informując użytkowników sprzętu o rzeczywistym poziomie wilgotności we wnętrzach.

Działanie osuszaczy opiera się na zjawisku kondensacji, czyli zasysania wilgotnego powietrza do urządzenia, skraplania nagromadzonej w nim pary i odprowadzania metodą grawitacją przez znajdujący się w zestawie wąż.

Nasze urządzenia są ponadto wyposażone w wielorazowego użytku filtry powietrza, które blokują kurz przed ponownym wydostaniem się na zewnątrz do powietrza wdychanego przez osoby znajdujące się w danym pomieszczeniu. Wystarczy wyjąć i oczyścić filtr, by ponownie mógł pełnić swoje funkcje.

Basenowy osuszacz powietrza - jaki wybrać?

Jak wybrać basenowy osuszacz powietrza? W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości odwilżacze basenowe, które ze względu na swoją zaawansowaną i wysoce wydajną budowę mogą Państwo zastosować w basenach krytych, pomieszczeniach zamkniętych z jacuzzi, pralniach, saunach, suszarniach i magazynach. Przy wyborze warto kierować się parametrami technicznymi poszczególnych urządzeń. Jeśli jednak nie mają Państwo pewności, który osuszacz spełni Państwa oczekiwania, służymy profesjonalnym doradztwem!

Jaki osuszacz powietrza będzie wydajnie redukował poziom wilgotności w danym pomieszczeniu? Kluczową będzie informacja na temat powierzchni basenu bądź pomieszczenia, w którym wymagane jest osuszanie powietrza. Decydującym czynnikiem może być również poziom natężenia dźwięku, dlatego warto zwrócić uwagę na wartość tego parametru. Nasze produkty, jak np. Osuszacz powietrza STORM 100 biały cechuje cicha praca na poziomie 48 dB - to dźwięki przypominające natężeniem zwyczajną rozmowę między dwiema osobami. Przy wyborze modelu osuszacza proszę także uwzględnić jego wymiary oraz sposób montażu - atutem naszego asortymentu jest możliwość jego powieszenia na ścianie bądź postawienia bezpośrednio na podłodze.

Czy basenowy osuszacz powietrza jest szkodliwy?

Obecne dostępne w sprzedaży osuszacze to w pełni bezpieczne urządzenia, wręcz wskazane do użytkowania w pomieszczeniach o dużym poziomie wilgotności. Nadmiar wilgoci może osadzać się na ścianach, meblach, urządzeniach, doprowadzając do ich szybszego zniszczenia, rdzewienia i korozji.

Zbyt duży poziom wilgotności przyczynia się również do rozwoju grzybów, bakterii i pleśni, przyczyniając się do problemów z oddychaniem, bólów głowy, reakcji alergicznych, rozwoju astmy, a także powstawania nieprzyjemnego zapachu.

Czy osuszacz powietrza jest szkodliwy pod kątem natężenia dźwięków wydawanych podczas pracy tego urządzenia? Modele będące częścią naszej oferty wyróżnia cichy tryb pracy, który w żaden sposób nie powoduje dyskomfortu u osób przebywających w danym pomieszczeniu ani nie uszkadza słuchu.

Ile prądu zużywa basenowy osuszacz powietrza?

Nasze urządzenia to wysokiej jakości energooszczędny i ekonomiczny sprzęt. Cechuje się relatywnie niskimi kosztami pracy w porównaniu do wydajności i przepływu powietrza, który może sięgać nawet 700m3/h. Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia przy wyborze osuszacza do konkretnego pomieszczenia lub basenu, jesteśmy do dyspozycji!