Wczytuję dane...

Oświetlenie basenowe

Baseny, szczególnie te przydomowe, cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem ze względu na prestiż i luksus, jaki dodają danej nieruchomości, a także sposób na rozrywkę i rekreację, z której każdy chętnie korzysta szczególnie w sezonie letnim. Korzystając z basenu w ciągu dnia, nie trzeba martwić się o jego doświetlenie. Z kolei nocą brak światła może być problematyczny, a w przypadku korzystania z basenu może nawet prowadzić do niebezpiecznych sytuacji ze względu na ograniczoną widoczność otoczenia. Idealnym rozwiązaniem takiej sytuacji jest oświetlenie basenowe, które możesz zamówić w naszym sklepie internetowym!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Oświetlenie basenowe - różnorodna oferta

  Wybór i odpowiednie rozplanowanie oświetlenia basenu ma kluczowe znaczenie, szczególnie jeśli zależy Ci na doświetleniu każdego zakątka i stworzeniu odpowiedniego klimatu wieczorową porą. Dostępne w naszej ofercie oświetlenie do basenu to propozycja lamp w różnych kształtach, o zróżnicowanym natężeniu światła, kolorystyce i wymiarach. Przeznaczone są one do montażu przede wszystkim pod wodą, uzyskując tym samym niesamowite efekty rozproszonych barw odbijających się od ścian basenu.

  Lampy różnią się nie tylko efektami świetlnymi, ale i parametrami technicznymi. Przy każdym produkcie znajduje się jasna i klarowna specyfikacja, możliwości zastosowania wybranego modelu, montażu oraz informacja dotycząca natężenia światła. W przypadku modeli wyposażonych w kolorowe żarówki pozwalające na zmianę świateł i tworzenie niebanalnych kombinacji świetlnych, dany produkt zaopatrzony jest także w informację na temat jego obsługi, przełączania trybów, a nawet możliwości jego synchronizacji z innymi lampami podłączonymi w basenie do tego samego transformatora.

  Oświetlenie do basenu - w pełni bezpieczny asortyment

  Decydując się na oświetlenie do basenu ogrodowego, zwiększasz bezpieczeństwo osób korzystających z kąpieli w przydomowym zbiorniku. Drugim aspektem bezpieczeństwa jest jednak sama konstrukcja prezentowanych lamp, które mogą być bez obaw montowane w basenie, a przy kontakcie z wodą nie powodują żadnego zagrożenia.  Każdy produkt jest sprzedawany w zestawie z niezbędnymi elementami instalacyjnymi, które pozwalają na sprawny, szybki i optymalny montaż urządzenia. Mowa tutaj między innymi o precyzyjnie dopasowanej do poszczególnych elementów obudowie, uszczelkach, wężu ochronnym do kabli, czy gwintach kołnierzy, które jednocześnie zwiększają żywotność lampy. Projekt każdego modelu zapewnia możliwość montażu bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi.

  Oświetlenie do basenu ogrodowego - sposób na odpowiedni nastrój

  Jeśli zależy Ci na tym, by w przydomowym basenie uzyskać niesamowite efekty wizualne, zadbaj o lampy do basenu, w które możesz zaopatrzyć się w naszym sklepie internetowym! Hermetyczne urządzenia, w pełni bezpieczne i efektowne, stworzone z odpornych na korozję materiałów, o wysokim poziomie szczelności idealnie radzą sobie w podwodnym środowisku - nie tylko w przydomowych basenach, ale i innych akwenach wodnych, kąpieliskach i pływalniach publicznych. Jeśli zależy Ci na tym, by z pomocą wysokiej jakości asortymentu stworzyć niepowtarzalny klimat, nasze lampy sprawdzą się w tym celu doskonale! Uzyskasz nie tylko robiące wrażenie oświetlenie basenu, ale i stworzysz tym samym kameralny nastrój w całym ogrodzie. Taki efekt idealnie nadaje się na samotne chwile kontemplacji w ciszy wieczorową porą, ale i czas spędzony z drugą połową czy na imprezie na świeżym powietrzu. Oświetlenie może zatem wprawić Cię w nastrój relaksu, romantyczne nastawienie, ale i typowo dyskotekowy klimat.

  Lampy do basenu - zastosowanie

  Prezentowane oświetlenie LED do basenu to lampy montowane w zdecydowanej większości basenów. Mogą z powodzeniem służyć jako efektowna dekoracja zbiorników betonowych, plastikowych, wykonanych z polipropylenu, laminatu i wielu innych surowców i materiałów. W naszym asortymencie dostępne są także lampy, które świetnie sprawdzają się w swojej roli w basenach rozporowych, czy foliowanych, a więc takich, których konstrukcja nie może być naruszona. Tego typu oświetlenie montowane jest za pomocą dołączonych do produktu przyssawek - są one całkowicie bezpieczne, przebadane przez Urząd Dozoru Technicznego i spełniają obowiązujące normy, tak jak w przypadku pozostałych propozycji będących częścią naszej oferty. Z chęcią prezentujemy także lampy mobilne całkowicie wodoodporne, które wyposażone są w mechanizm magnetyczny umożliwiający ich montaż w basenach wyposażonych w metalową konstrukcję.

  Oświetlenie LED do basenu - jak dobrać odpowiedni model?

  Decydując się na oświetlenie, możesz korzystać z informacji dotyczących parametrów technicznych w specyfikacji każdego produktu, który jest częścią naszej oferty. Sugeruj się zatem mocą każdej lampy oraz strumieniem światła, który wyrażony jest w lumenach. Każdy produkt należy montować zgodnie z instrukcją i kierować się dołączonymi do zestawu wytycznymi. Jeśli jednak nie masz pewności, którym model najlepiej spełni się w Twoich warunkach ogrodowych, skontaktuj się z nami telefonicznie po więcej informacji i pomoc w wyborze odpowiedniego zestawu. Zapraszamy!