Wczytuję dane...

Klej montażowy Aqua Max, 425 g Griffon

Odporny na wodę, pozbawiony rozpuszczalników klej i uszczelniacz oparty na polimerze SMP.
Kolor: biały
Bezrozpuszczalnikowy klej montażowy i uszczelniacz Aqua Max ® jest szczególnie odpowiedni do stosowania w wodzie i wokół niej. Ten wszechstronny produkt jest dostępny w kolorze białym, jest odporny na chlor i wodę morską i przylega nawet pod wodą. 

Aqua Max ® jest specjalnie dostosowany do potrzeb profesjonalnych budowniczych basenów i oczek wodnych. 

Nadaje się również do zastosowań w rolnictwie i ogrodnictwie.

Innowacyjna technologia polimerowa sprawia, że ​​Griffon Aqua Max ® doskonale nadaje się do zastosowań w wodzie i wokół niej. Technologia ta zapewnia, że ​​produkt jest odporny na chlor i wodę morską, a także na promienie UV i chemikalia. Aqua Max ® ma ponadto bardzo wysoką końcową siłę wiązania, nie kurczy się, nie zawiera rozpuszczalników i nadaje się do malowania. Ponadto jest odporny na temperatury od -40°C do +100°C. Ponieważ produkt ten przylega również pod wodą, możliwe jest wykonanie montażu lub uszczelnienia bez konieczności wcześniejszego opróżniania basenu. W ten sposób praktykujący nie straci cennego czasu.

Różne zastosowania
W basenach i wokół nich, ten produkt Griffon nadaje się do wielu zastosowań, takich jak łączenie i uszczelnianie skimerów, obrzeży, płytek, zlewów, pokryć dachowych i uszczelnianie rynien spustowych i szczelin dylatacyjnych. Do zastosowań wokół stawów Aqua Max ® jest szczególnie odpowiedni do odwadniania/przepustów i brzegów stawów.

Aqua Max ® : wodoodporne łączenie, montaż i uszczelnianie, nawet pod wodą! 

Bezpieczeństwo:

Zawiera substancję uczulającą. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dostępny

Klej montażowy Aqua Max Griffon 425g

135,00 PLN
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Pokaż szczegóły produktu
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości,
prosimy o kontakt!

info@ambaseny.pl 42 6508820

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...