Wczytuję dane...

Odkurzacz automatyczny DOLPHIN E20

Dolphin E20 to mały, lekki i prosty w obsłudze odkurzacz z rodziny E-Series, który idealnie nadaj się do czyszczenia wszelkiego rodzaju małych basenów, w tym naziemnych basenów sezonowych o długości do 10 mi głębokości od 0,4 do 5m.

Ten niezawodny, wyposażony w szczotkę robot, w trakcie jednego cyklu pracy trwającego 2 godziny, skutecznie wyczyści oraz odkurzy dno oraz ściany basenu  i jednocześnie przefiltruje wodę, eliminując z niej wszelkie zanieczyszczenia.

Systematyczne stosowanie odkurzacza basenowego powoduje również usunięcie osadów organicznych, glonów i bakterii, co znacznie ogranicza zużycie preparatów chemicznych od uzdatniania wody basenowej. 

Wszystkie zanieczyszczenia zebrane z dna basenu trafiają do łatwo dostępnego od góry siatkowego kosza filtracyjnego o dokładności filtracji 100µm, którego wymienne wkłady można wielokrotnie płukać pod bieżącą wodą. Jako opcja dostępne są wkłady ultra dokładne 50µm.

Specyfikacja:

Długość basenu: Do 10 m

Możliwość czyszczenia: Dno i ściany

Szczotki: Aktywna szczotka PVC - obraca się z 2-krotną prędkością co skutkuje ulepszonym czyszczeniem całej powierzchni basenu.

Długość cyklu pracy: 2 godziny

System filtracji: Easy-clean net basket - łatwy w czyszczeniu dostępny od góry siatkowy kosz filtracyjny 100µm. Jako opcja dostępne są wkłady 50µm

Masa odkurzacza : 6,5 kg

Długość przewodu: 15 m

Nawigacja i zwrotność odkurzacza: Żyroskopowy system nawigacji CleverClean™ Coverage

Gwarancja : 24 miesiące

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

Dokładne czyszczenie i zoptymalizowana filtracja wody z żyroskopowym systemem nawigacji zapewniającym całkowite pokrycie basenu.

ŁATWY W UŻYCIU

Najłatwiejsze, najbardziej wydajne i ekonomiczne rozwiązanie do utrzymania czystości w basenie.

PEWNY SPOKÓJ

Zrelaksuj się i ciesz się swoim basenem, wiedząc, że używasz inteligentnego i najlepiej sprzedającego się robota do basenu.

Chwilowo niedostępny

Odkurzacz automatyczny Dolphin E20

3599,00 PLN
3659,00 PLN
Oszczędzasz 60.00 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 3659.00 PLN
Pokaż szczegóły produktu
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości,
prosimy o kontakt!

info@ambaseny.pl 42 6508820

Polecamy