Wczytuję dane...

Baseny do wkopania

Wysokiej jakości baseny do wkopania to nasza propozycja dla osób, które cenią sobie jakość, szybki montaż i trwałość pięknie prezentującej się konstrukcji. Dostępne w naszej ofercie baseny to tańsza alternatywa dla osób, które cenią sobie jakość i poszukują ekonomiczniejszego rozwiązania od profesjonalnych basenów budowanych od podstaw. Cechuje je duża powierzchnia, dzięki czemu są źródłem rozrywki i aktywnej rekreacji dla całej rodziny!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Basen wkopywany z montażem

  Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, dlatego doskonale wiemy, jak zamontować każdy dostępny w naszej ofercie basen wkopywany z montażem. Nie muszą Państwo martwić się o zatrudnianie fachowców, by przygotować basen do jego całkowitej funkcjonalności i użyteczności.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, chcą Państwo zamówić basen do wkopania z montażem i poszukują firmy z kompleksowymi usługami w tym zakresie, nasza firma chętnie zajmie się realizacją wspomnianego zadania. Zapewniamy fachową obsługę, eksperckie doradztwo w zakresie naszej oferty produktowej i usługowej. Zachęcamy do zapisów!

  Gotowe baseny do wkopania

  Gotowe baseny do wkopania to wysokiej jakości modele, które do złudzenia przypominają te budowane od podstaw. Powstają one z pierwszorzędnych materiałów, które są odporne na korozję, zmienne warunki pogodowe i skoki temperatury. Ich odpowiednia konserwacja i zabezpieczenie na okres zimowy sprawia, że nie ulegają odkształceniom i uszkodzeniom. Ich utrzymanie w czystości jest bardzo proste i nie należy do czasochłonnych czynności.

  Baseny wkopywane to modele całoroczne, stacjonarne - w zależności od produktu, mogą być częściowo lub całkowicie wkopane do gruntu. Nasze baseny cechuje jakość, bezpieczeństwo podczas ich użytkowania i trwałość. Decydując się na zamówienie zbiornika w naszym sklepie internetowym otrzymują Państwo nie tylko basen, ale i podstawowe, niezbędne do jego funkcjonalnego działania akcesoria i montażowe elementy wyposażenia. Proponujemy Państwu zestawy podstawowe oraz premium - o każdym pojedynczym zestawie dowiedzą się Państwo więcej, klikając w wybrany produkt i zapoznając się z jego opisem i parametrami technicznymi.

  Czy basen stelażowy można wkopać w ziemię?

  Basen to coraz częściej zauważalny element architektury prywatnych ogrodów, który jest źródłem rozrywki i aktywnej rekreacji. Głównym powodem, dlaczego tak wiele osób decyduje się na przydomowy basen, jest możliwość zastosowania tańszych i bardziej ekonomicznych alternatyw dla betonowych, budowanych od podstaw zbiorników. 

  Czy basen stelażowy można wkopać w ziemię? Jak najbardziej! Basen stelażowy nie wymaga wykonania dodatkowych podkopów w celu podłączenia się do kanalizacji, ponieważ rury można bez przeszkód osadzić bezpośrednio na gruncie. W razie awarii, dostęp do systemu kanalizacyjnego jest zatem prosty i szybki. W celu filtracji wody wystarczy uruchomić pompę filtrującą, która nierzadko znajduje się w zestawie wraz z basenem stelażowym. 

  Basen stelażowy to zatem estetyczne, ekonomiczne rozwiązanie, które nie jest tak czasochłonne przy montażu i kosztowne w utrzymaniu, jak klasyczny basen betonowy. Taki model umieszcza się we wcześniej wykopanej niecce, która dodatkowo jest zabezpieczona specjalistyczną matą lub betonową wylewką.

  Ile kosztuje wkopany basen?

  Inwestycja w basen zależy od tego, na jaki model się Państwo zdecydują. Ile kosztuje wkopany basen? W kosztorysie trzeba uwzględnić cenę samego zbiornika - może to być zestaw podstawowy lub premium. Zazwyczaj najbardziej optymalne rozwiązania tego typu wkopywanych basenów to kwoty od trzech tysięcy złotych. Warto również uwzględnić koszt dostawy oraz montażu basenu, w tym wykopania niecki i jej przygotowania - w zależności od możliwości, mogą Państwo wykonać ten etap samodzielnie lub zatrudnić do tego zadania odpowiednich fachowców. Finalny nakład finansowy będzie również zależny od dodatkowych akcesoriów i wyposażenia basenu, takich jak dysze natryskowe czy zadaszenie.

  Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy wycenie, chętnie przedstawimy wstępny kosztorys wydatków, jakie muszą Państwo ponieść przy zamówieniu jednego z dostępnych w naszej ofercie modeli basenów wraz z montażem. Zapraszamy!