Wczytuję dane...

Baseny owalne

Kąpiel we własnym basenie to wymarzony sposób na relaks w upalny dzień. Jeszcze do niedawna przydomowa pływalnia uchodziła za produkt luksusowy. Dzisiaj jej koszt jest o wiele niższy, a wybór rodzajów niecek tak duży, że z łatwością znajdziesz taką, która będzie pasować nie tylko do Twoich możliwości finansowych, ale także posesji. Oferujemy Ci baseny owalne, które dzięki swojemu klasycznemu kształtowi współgrają z otoczeniem niemal każdego ogrodu. Nie dość, że atrakcyjnie wyglądają, to na dodatek – w zależności od Twoich potrzeb – pełnią rolę miejsca rekreacji, zabawy, relaksu lub spotkań ze znajomymi. Sprawdź, który rodzaj basenu owalnego najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Rodzaje basenów owalnych

W sklepie AM Baseny oferujemy duży wybór basenów owalnych. Możesz wybrać pomiędzy klasycznymi konstrukcjami stalowymi oraz basenami kanadyjskimi – także wykonanymi z blachy, ale dającymi więcej możliwości aranżacyjnych. Jeśli masz wątpliwości, który z naszych produktów będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy, zapoznaj się z poniższymi informacjami lub skontaktuj się z obsługą naszego sklepu. Specjaliści AM Baseny pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

Stalowe

Owalne baseny stalowe posiadają ściany wykonane z wysokiej jakości ocynkowanej blachy. Dodatkowe zabezpieczenie konstrukcji stanowi poliester. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą one być użytkowane nawet przez trzy dekady. Z kolei nieckę zbiornika pokrywa folia o grubości 0,6 mm. Jej żywotność wynosi około piętnastu lat. Po tym czasie możesz ją wymienić i ponownie cieszyć się korzystaniem ze swojej domowej pływalni.

Wśród basenów owalnych ze stali oferujemy niecki Ibiza o wysokości 1,2 lub 1,5 m. Do Twojej dyspozycji są także różne szerokości i długości basenów.

Kanadyjskie

W sklepie AM Baseny kupisz także owalne baseny kanadyjskie. Czym wyróżniają się one od innych tego typu produktów? Są to baseny naziemne, które możesz częściowo lub całkowicie wkopać w ziemię. One również – podobnie jak klasyczne baseny stalowe – wykonane są z ocynkowanej blachy. Dzięki jej użyciu niecka zbiornika może służyć Ci do dwudziestu pięciu lat. Natomiast folię musisz wymieniać co około osiem lat.

Baseny kanadyjskie dostępne są w naszym sklepie w kilku wariantach. Możesz zdecydować się na przykład na mniejszą nieckę, przeznaczoną do niewielkiego ogrodu, średnią, która będzie pasować do nieco większej posesji lub okazały basen mieszczący nawet kilkanaście osób. Ten ostatni sprawdzi się nie tylko w roli domowej pływalni, ale także basenu przed hotelem, pensjonatem oraz ośrodkiem SPA.

Basen owalny – zalety

  • jest uniwersalny – dzięki swojemu klasycznemu kształtowi pasuje do niemal każdej aranżacji ogrodowej,

  • dobry dla wielbicieli pływania – można pływać w nim dłużej niż w basenie o zbliżonej wielkości, ale o okrągłym kształcie,

  • występuje w różnych wariantach – dlatego bez problemu dopasujesz go do wielkości Twojej działki,

  • pozwala na długoletnie użytkowanie – dzięki konstrukcji opierającej się na wysokiej jakości stali, możesz korzystać z niego przez wiele lat,

  • jest łatwy w montażu,

  • pozwala na bezproblemową eksploatację – dzięki użytym materiałom wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia.

Baseny owalne w AM Baseny

Musisz przyznać, że lista atrybutów basenów owalnych jest imponująca. Dlatego nie dziwi nas, że są one jednymi z najchętniej wybieranych przez naszych klientów produktów. Stalowy basen owalny od AM Baseny to inwestycja na lata – dla Ciebie będzie miejscem relaksu i rekreacji, dla dzieci przestrzenią do zabaw na świeżym powietrzu. A jeśli zdecydujesz się na basen owalny w większym rozmiarze, z powodzeniem urządzisz w niej popularne ostatnio pool party. Alternatywę dla klasycznego basenu owalnego ze stali stanowi konstrukcja kanadyjska – równie solidna, ale pozwalająca na umiejscowienie jej zarówno na powierzchni ziemi, jak i pod nią.