Wczytuję dane...

Baseny stelażowe Intex

Basen stelażowy Intex to konstrukcja z metalową ramą, która służy jako wzmocnienie. Takie baseny są zdecydowanie wytrzymalsze niż inne, lżejsze instalacje. Dzięki odpowiedniej stabilizacji można czuć się bezpiecznie podczas korzystania z basenu. Takie stelaże mogą mieć kształt prostokąta lub koła. Baseny stelażowe są doskonałym rozwiązaniem do ogrodu, gdzie znajdzie się miejsce dla nieco większych konstrukcji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Intex basen stelażowy – charakterystyka

Baseny stelażowe Intex mają dużą powierzchnię, co pozwala na przebywanie w nich w jednym momencie wielu osobom. Ściany basenów są wykonane z cienkich materiałów, które nie zabierają miejsca na aktywność i odpoczynek. Dostępne są w dwóch kształtach, dlatego bez problemu dobierzesz rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości przestrzeni zewnętrznej. Do wyboru masz również baseny o różnej średnicy od 6 do nawet 10 metrów. Takie rozmiary pozwalają na zachowanie swobody podczas zabawy.

Baseny mają w komplecie nie tylko stelaże, ale także drabinki umożliwiające wejście i wyjście oraz pompy piaskowe. Zestawy czyszczące przeznaczone bezpośrednio do danego basenu umożliwiają skuteczne, szybkie i efektywne czyszczenie. Stelaże są zabezpieczane przed korozją, a dodatkowo metal, z którego są zrobione, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Basen stelażowy Intex okrągły

Okrągłe baseny stelażowe to kompaktowe rozwiązania, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających pływaków. W zależności od możliwości, jakie daje przestrzeń, możesz wybierać pomiędzy różnymi średnicami konstrukcji. Stelaże zapewniają stabilność, a okrągły kształt ułatwia ustawienie w dowolnie wybranym miejscu. Powłoki basenów są wykonane nawet z kilku warstw, dzięki czemu masz gwarancję odporności na otarcia. Ich cena jest nieco niższa niż odpowiedników o prostokątnym kształcie.

Basen stelażowy Intex prostokątny

Baseny stelażowe Intex mogą występować również w kształcie prostokąta. Jest to łatwa do ustawienia bryła. Aby móc często korzystać z basenu bez przepompowywania wody, warto zainwestować w pompę filtrującą, która samoczynnie oczyszcza zbiornik. Baseny stelażowe firmy Intex zapewniają maksimum rozrywki i możliwość wspólnego spędzania czasu z najbliższymi.

Baseny ogrodowe stelażowe Intex

Doskonałym pomysłem jest zakupienie basenu stelażowego do ogrodu. Do zestawów dołączone są dodatkowe akcesoria, np. drabinki oraz pokrywy do basenu, które zapobiegają zanieczyszczeniom. Baseny Intex znakomicie sprawdzają się na zewnątrz, szczególnie na dużych przestrzeniach. Dostarczają wiele rozrywki oraz zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo i higienę.

Basen stelażowy Intex z pompą piaskową

Pompa piaskowa jest niezbędnym wyposażeniem basenów stelażowych, które instaluje się na zewnątrz. Dzięki niej nie musisz wymieniać wody w basenie, ponieważ regularna filtracja za pomocą pompy pozwala na korzystanie z tej samej wody przez dłuższy czas. Jest to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które najczęściej dołączone jest do zestawu.