Wczytuję dane...

Baseny Miami

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Baseny Miami

Miami to seria basenów naziemnych. Można je – w zależności od potrzeb i możliwości – całkowicie lub częściowo zagłębić w ziemię. Mają dużą powierzchnię, dlatego konkurują nawet z profesjonalnymi pływalniami. Te baseny ogrodowe odznaczają się także solidną, wytrzymałą konstrukcją i konkurencyjną ceną. Sprawdź, czym jeszcze charakteryzują się niecki basenów kanadyjskich Miami i spośród ich różnych wariantów, wybierz ten, który najlepiej spełnia oczekiwania Twoje i Twoich bliskich.

Czym charakteryzują się baseny Miami?

  • dają wiele możliwości montażu – możesz ustawić je na powierzchni ziemi. Prócz tego nadają się też do częściowego lub całkowitego wkopania w ziemię,
  • mają trwałą konstrukcję, która jest połączeniem ocynkowanej blachy, wzmocnionej folii basenowej i solidnych listew,
  • posiadają okazałą powierzchnię lustra wody, dzięki której dorównują profesjonalnym basenom,
  • gwarantują czystą i krystaliczną wodę, a to za sprawą filtra piaskowego, w który są wyposażone,
  • mają długą żywotność – dzięki wytrzymałej niecce, można korzystać z nich nawet dwadzieścia pięć lat,
  • są zabezpieczone przed powstawaniem pleśni i mikroorganizmów pod folią basenową, co jest zasługą zastosowania geowłókniny,
  • występują w wielu wariantach – możesz wybrać pomiędzy różnymi rozmiarami i kształtami basenów Miami.

Konstrukcja i montaż basenów Miami

Wszystkie typy niecek basenów kanadyjskich Miami łączy solidna konstrukcja. Jej podstawą jest ocynkowana blacha, która zapewnia długą żywotność basenu. Możesz korzystać z niego nawet przez ćwierć wieku! Kompletny basen składa się z bocznych ścian wykonanych z trwałej blachy, wzmocnionej folii basenowej wymagającej wymiany co osiem do dziesięciu lat, listew górnych wykończeniowych i listew dolnych. Oprócz tego Miami wyposażony jest w podkład pod folię zrobiony z geowłókniny, który niweluje ryzyko uszkodzenia dna basenu i zapobiega pojawianiu się niebezpiecznej pleśni. Do wybranych zestawów Miami dołączamy przydatne akcesoria, takie jak skimmer zbierający zanieczyszczenia z powierzchni wody, klapkę skimmera, sito wstępne, dyszę wraz z regulacją, adapter z możliwością podłączenia odkurzacza i korki do zimowania basenu. 

Przed przystąpieniem do montażu, musisz przygotować podłoże pod basen. Powinno ono być utwardzone i odpowiednio wypoziomowane. Może mieć formę betonowej wylewki lub zagęszczonej podsypki z piasku. Warto także zadbać o zabezpieczenie przed ubytkiem temperatury wody od gruntu, wyklejając podłoże styrodurem. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlemy Ci dokładną instrukcję przygotowania terenu.

Rodzaje basenów Miami

Oferujemy Ci kilka wariantów basenów naziemnych Miami. Możesz zdecydować się na wersję Small – o owalnych bądź okrągłych nieckach lub wybrać jeden z basenów Miami Mini o wysokości 1,1 lub 1,2 m. Do Twojej dyspozycji są też zestawy Basic z obudową inspirowaną drewnem – większość z nich dodatkowo wyposażona jest w wygodną drabinkę ułatwiającą wchodzenie i wychodzenie z pływalni. Ponadto oferujemy Ci baseny Miami w wersji Premium. Niecki te posiadają w zestawie filtr piaskowy, piasek kwarcowy do filtracji, wąż basenowy i drabinkę z firm, które znaczą więcej w branży basenowej. Dzięki okazałym rozmiarom są idealne do instalacji na dużych powierzchniach.

Pomoc i całoroczna opieka nad basenem od AM Baseny

Jeśli zdecydujesz się na kupno któregoś z naszych produktów, zagwarantujemy Ci fachową pomoc pracujących w sklepie AM Baseny specjalistów – serwisantów oraz instalatorów basenowych. Służymy Ci długoterminową obsługą oraz całoroczną opieką nad Twoją domową pływalnią. Pomożemy Ci przygotować basen do sezonu letniego i powiemy, w jakich warunkach powinien zimować. Przeprowadzimy gruntowną renowację zbiornika, wyposażymy go w odpowiednie akcesoria, usuniemy wycieki wody i naprawimy uszkodzoną folię. W naszej ofercie jest także serwis pomp i filtrów, z którego możesz skorzystać. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami – wyślij maila na adres info@ambaseny.pl lub zadzwoń pod numer 42 6508820.