Wczytuję dane...

Baseny MIAMI Premium

W świecie basenów naziemnych jednym z najpopularniejszych jest basen KANADYJSKI Miami. Basen kanadyjski słynie z eleganckich projektów, które całkowicie różnią się od prostych, prostokątnych basenów naziemnych, które większość ludzi zna. Baseny ogrodowe Miami są wykonane z trwałego materiału, który jest nie tylko łatwy w montażu, ale także odporny na korozję i rdzę. Basen ma również elegancki, nowoczesny design, który sprawia, że trafi w najbardziej wymagające gusta. W przeciwieństwie do tradycyjnych basenów naziemnych basen Miami nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani sprzętu do montażu. Wszystko czego potrzebujesz to dołączona folia basenowa ,pompa, filtr, skimmer i drabinka.

Basen kanadyjski Miami jest przeznaczony do użytku przez osoby w każdym wieku i można go zmontować w ciągu kilku godzin. Ma również różne dostępne rozmiary, od małego do dużego rodzinnego modelu. Jeśli szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego niż typowy basen naziemny, basen Miami może być właśnie tym, czego szukasz.

W ofercie są dostępne 4 różne warianty wersji basenu kanadyjskiego różniące się wyposażeniem dodatkowym  Miami : Small , Mini , Basic , Premium. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów