Wczytuję dane...

Baseny Orlando

Baseny Orlando o głębokości 0.9 metra to okrągłe baseny ogrodowe w dwóch dostępnych średnicach 2,4 i 3,6 metra, wykonane ze ocynkowanej zabezpieczonej przed korozją blachy. Dzięki takiemu wykonaniu baseny nie muszą być demontowane na okres zimowy. Charakteryzują się wysoką jakością, w zestawie użytkownik otrzymuje kompletną technikę basenową oraz drabinkę dwustronną ułatwiającą wejście do basenu i wyjście z niego. Basen wypełniony wysokiej jakości folią, która zabezpieczona geowłókniną z zestawu będzie służyła użytkownikom przez wiele lat. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Baseny Orlando

Naziemne baseny Orlando to połączenie solidnej konstrukcji z ładnym designem. Okrągła niecka w kolorze błękitnym lub białym – w zależności od tego, jak rozwiniesz blachę – dobrze prezentuje się w małym bądź średnim ogrodzie. Basen Orlando to najlepszy wybór dla każdego, kto szuka antidotum na letnią spiekotę. Kąpiąc się w nim podczas upałów, nie tylko się ochłodzisz, ale także zrelaksujesz. Jednocześnie nie wydasz kroci na Twoją nową atrakcję ogrodową. Sprawdź, co jeszcze wyróżnia baseny ogrodowe Orlando dostępne w ambaseny.pl.

Co wyróżnia baseny Orlando?

  • mają trwałą konstrukcję, przede wszystkim za sprawą ocynkowanej blachy, z której są zrobione,
  • mają atrakcyjne ceny i zazwyczaj są tańsze w montażu od basenów, które wymagają wkopania ich w ziemię,
  • są dostępne od ręki – wysyłamy je do klienta w ciągu czterdziestu ośmiu godzin od złożenia zamówienia,
  • nie wymagają demontażu na okres zimowy w przeciwieństwie do basenów stelażowych i dmuchanych,
  • są chronione przed korozją, dzięki użyciu specjalnej powłoki,
  • posiadają zabezpieczenie przed pleśnią i powstawaniem mikroorganizmów w postaci podkładu pod folię, czyli geowłókniny,
  • w porównaniu z innymi rodzajami basenów są bardzo łatwe w montażu,
  • są dostępne w dwóch wariantach pojemności wody – 4000 lub 8000 l.

Konstrukcja basenów Orlando

Baseny Orlando wykonane są z wysokiej jakości blachy zabezpieczającej je przed korozją. Ich stalowe ściany posiadają grubość 0,3 mm. Z zewnątrz niecka ma kolor niebieski lub biały, w zależności od tego, w jaki sposób rozwiniesz blachę. Z kolei w środku basen wyłożony jest błękitną folią o grubości 0,25 mm. Na zestaw Orlando składa się także skimmer, który zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody, dysza z regulacją oraz adapter do podłączenia odkurzacza. Do tych produktów dołączamy także podkład pod folię, czyli geowłókninę – niweluje ona ryzyko uszkodzeń dna basenu oraz przeciwdziała tworzeniu się pleśni i mikroorganizmów pod folią basenową. Podczas korzystania z kąpieliska, przydatna będzie także praktyczna dwustronna drabinka, która ułatwia użytkownikom wchodzenie i wychodzenie z basenu.

Przed kupnem basenu

Zanim basen zostanie zamontowany, należy przygotować pod niego podłoże. Powinno być utwardzone i wypoziomowane. W tym celu możesz wykorzystać podsypkę z piasku i cementu, kostkę brukową lub wylewkę betonową. Dobrze również, jeśli podłoże będzie wyklejone styrodurem, czyli inaczej polistyrenem ekstrudowanym – materiałem służącym do ocieplania powierzchni. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na ten temat, napisz do nas na adres mailowy info@ambaseny.pl lub zadzwoń pod numer 48 6508820, a my prześlemy Ci szczegółową instrukcję oraz podpowiemy, gdzie i jak ustawić basen w Twoim ogrodzie.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Do basenu musisz dokupić odpowiedni filtr, który znajdziesz w sklepie AM Baseny w kategorii „Filtry i pompy”. Na czas, kiedy nie będziesz korzystać z kąpieliska, przyda Ci się także płachta kryjąca. Pokrywając nią nieckę, ograniczysz przedostawanie się zanieczyszczeń mechanicznych do zbiornika. Dzięki płachcie, czyszczenie niecki będzie także o wiele łatwiejsze. Ją także możesz kupić w naszym sklepie. Do czyszczenia basenu przyda Ci się również odkurzacz. Możesz wybrać model ręczny, siatki, tyczki lub zdecydować się na wersję półautomatyczną, a nawet automatyczną odkurzacza. Sprawdź pełną ofertę basenów oraz akcesoriów dostępnych w sklepie AM Baseny i wybierz produkty, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby. Ciesz się z kąpieli na świeżym powietrzu, wodnych zabaw na dworze oraz relaksu, jakie zapewni Ci własny basen.

Sprawdź również inne baseny ogrodowe, w tym baseny rozporowe i baseny stelażowe.