Wczytuję dane...

Baseny stelażowe

Własny akwen wodny w przydomowym ogródku? To marzenie można łatwo ziścić. Wystarczy, że zdecydują się Państwo na zakup basenu na stelażu. Zapewni on zarówno rozrywkę, jak i odpoczynek w gorące dni. Będzie atrakcją zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Ponadto, baseny na stelażu są stabilne i solidne, a to za sprawą ich wyjątkowo przemyślanych konstrukcji. Mało tego – ceny tych produktów są naprawdę przystępne. Sprawdźcie, dlaczego warto zdecydować się na własny basen stelażowy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Baseny stelażowe, prezentowane w ofercie są zestawem produktów, wykonanych z dbałością o detale. Komfortowe, niezawodne, wzmocnione zewnętrznie, metalowym stelażem baseny gwarantują łatwość montażu bez użycia narzędzi.

Ergonomiczne, okrągłe baseny stelażowe poza standardową kolorystyką dostępne są w modnej stylistyce, imitującej rattan. Baseny stelażowe, podobnie jak baseny rozporowe są doskonałym rozwiązaniem na upalne dni, dedykowanym do zastosowania we własnym ogrodzie.

Baseny stelażowe łatwo przenosić, dzięki czemu po opróżnieniu jego zawartości można zmienić jego umiejscowienie. Dostępne w zróżnicowanych wymiarach i pojemnościach, odpowiednie są dla całej rodziny. 

Dlaczego warto kupić basen na stelażu?

Baseny ogrodowe stelażowe to najlepsza, letnia atrakcja, jaką mogą Państwo zapewnić sobie, dzieciom i gościom. Dzięki niemu nie trzeba planować weekendowego wyjazdu nad jezioro czy wyjścia na pływalnię, by zażyć wodnych kąpieli.

Mając basen na stelażu, mogą się Państwo oddać relaksowi we własnym akwenie wtedy, kiedy macie na to ochotę. Można ustawić go na własnej posesji, ale także przenieść w inne miejsce – w tym celu wystarczy uprzednio opróżnić go z wody. Na tym nie kończą się argumenty przemawiające za zakupem basenu stelażowego.

Produkt ten jest także wyjątkowo trwały, a to za sprawą kilkuwarstwowego PVC, z którego został wykonany. Z kolei stabilność basenu to zasługa metalowego stelaża. Dzięki niemu korzystanie z takiego prywatnego zbiornika wody jest wyjątkowo bezpieczne.

Baseny na stelażu to także duży wachlarz rozmiarów. Mogą Państwo bez problemu dobrać odpowiednią wielkość akwenu do powierzchni swojej posesji.

Basen na stelażu – konstrukcja

Basen stelażowy wykonany jest z trwałego materiału PVC, który pokrywa konstrukcję aż trzema warstwami. Poszycie to jest wyjątkowo odporne na promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne.

System podtrzymuje natomiast solidny, metalowy stelaż niepodatny na rdzę. Połączenie to zapewnia wyjątkowo mocną obudowę i dużą wytrzymałość basenu. Jego ściany nie deformują się pod wpływem nacisku, dzięki czemu woda nie wylewa się ze zbiornika.

Atutem konstrukcji jest także spora pojemność – basen mogą Państwo wypełnić aż w 90%. Warto także zaznaczyć, że dzięki cienkim ściankom powierzchnia basenu na stelażu jest wykorzystana do maksimum.

Basen stelażowy – prosty montaż

Baseny stelażowe są bardzo proste w montażu. Do ich instalacji nie potrzebują Państwo ani specjalistycznego sprzętu, ani dodatkowych narzędzi.

W oferowanych przez nas zestawach znajduje się kompletny basen, przejrzysta instrukcja obsługi oraz zaślepki otworów na pompę.

Z łatwością mogą Państwo też przenieść zbiornik w inne miejsce – wystarczy wcześniej wypuścić wodę za pomocą zaworu wylotowego.

Basen ogrodowy stelażowy a inne baseny

W odróżnieniu od innych zbiorników basen stelażowy jest nie tylko mobilny, ale także stosunkowo tani. Ponadto, korzystanie z niego jest wyjątkowo bezpieczne dzięki zastosowaniu solidnej, metalowej podpory.

Na tle innych basenów stelażowych wyróżnia go także banalny montaż, który bez problemu mogą Państwo przeprowadzić samodzielnie. Poza tym basen na stelażu nie zajmuje zbędnego miejsca – ma on cienkie ściany, które pozwalają na wykorzystanie całej jego powierzchni do pływania i odpoczynku.

Baseny na stelażu w AM Baseny

W AM Baseny mogą Państwo kupić baseny stelażowe o zróżnicowanych wielkościach. Dzięki temu mogą Państwo wybrać model, który najlepiej będzie pasować do Waszego ogródka czy działki. Jednocześnie proponowane przez nas produkty różnią się między sobą pojemnością. Warto o tym pamiętać szczególnie przy basenach stelażowych, które należy napełniać zgodnie z zalecaną, maksymalną ilością wody.

W naszej ofercie znajdą Państwo także dwa warianty kolorystyczne basenów – klasyczny, niebieski i wersję „stone” inspirowaną kamiennymi motywami. Zapraszamy do udanych zakupów!

Zapraszamy również do sprawdzenia naszej oferty innych basenów ogrodowych.