Wczytuję dane...

Baseny Ibiza

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Baseny niemieckie Ibiza

Solidne baseny Ibiza produkowane są w Niemczech. Ich przemyślana konstrukcja pozwala na wieloletnie użytkowanie. Ściany basenu są wykonane z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej o grubości 0,8 mm, obustronnie zabezpieczonej poliestrem i polakierowanej, dzięki czemu mogą służyć co najmniej trzydzieści lat. Natomiast folia, którą wykłada się nieckę, wytrzymuje bez problemu piętnaście lat. Po tym czasie, by dalej korzystać z basenu, wystarczy ją wymienić. Kolejnym atrybutem serii Ibiza jest duży wybór kształtów i rozmiarów niecek. Dzięki temu łatwo dopasujesz basen do potrzeb Twoich i Twojej rodziny oraz wielkości posiadanego ogrodu.

Czym wyróżniają się baseny Ibiza?

  • pozwalają na długoletnie użytkowanie,
  • cechuje je bezproblemowa eksploatacja,
  • mają stosunkowo niskie ceny,
  • mają sześcioletnią gwarancję na konstrukcję stalową i folię,
  • mają optymalną wielkość niecek, na przykład do małych i średnich ogródków w domach jednorodzinnych lub działkach przy domkach letniskowych,
  • cechuje je wysoka odporność na uszkodzenia,
  • są łatwe w czyszczeniu,
  • są odporne na zmiany pogody,
  • mają różnorodne kształty i rozmiary niecek.

Baseny Ibiza – z czego są wykonane?

Baseny niemieckie Ibiza opierają się na mocnych i wyjątkowo wytrzymałych konstrukcjach stalowych. Z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej zrobione są ich ściany, które mają grubość 0,8 mm. Ich dodatkowe zabezpieczenie stanowią warstwy poliestru i lakieru. Takie rozwiązanie zapewnia żywotność basenu przynajmniej przez trzydzieści lat. Natomiast niecka pokryta jest niebieską folią o grubości 0,6 mm. Materiał ten posłuży Ci nawet piętnaście lat. Po tym czasie możesz go wymienić na nowy i ponownie korzystać ze swojego basenu.

Rodzaje basenów Ibiza

Baseny Ibiza dostępne w AM Baseny występują w kilku wariantach. Możesz wybrać pomiędzy owalną lub okrągłą niecką albo zdecydować się na model Ibiza MINI. Do Twojej dyspozycji są także dwie wysokości basenów. Jeśli nie wiesz, który z produktów będzie dla Ciebie najlepszy, zapoznaj się z poniższymi informacji lub skontaktuj się z naszą obsługą. Specjaliści AM Baseny pomogą Ci wybrać basen, który spełni oczekiwania Twoje i Twojej rodziny.

Owalne

Pierwszym rodzajem basenów Ibiza, jaki Ci proponujemy to niecka o owalnym kształcie. W tym wariancie – w zależności od swoich preferencji – możesz wybrać niższą konstrukcję sięgającą 1,2 metra lub wyższą wynoszącą 1,5 metra. Łączy je solidne wykonanie, dzięki któremu możesz użytkować niecki przez długi czas. Owalne baseny ogrodowe Ibiza pasują do wielu posesji. Za sprawą swojego klasycznego kształtu, dobrze wpiszą się niemal w każdą aranżację ogrodu. Jednak ładny wygląd to tylko jedna z ich zalet. Są także dobrym wyborem dla miłośników pływania – można uprawiać w nich ten sport dłużej niż w basenie o podobnej wielkości, ale mającym okrągłą nieckę.

Okrągłe

Okrągłe baseny także dają użytkownikom wiele korzyści. Jakich? Łatwo się je czyści, a to dlatego, że nie posiadają kątów i zakamarków, w których mógłby gromadzić się trudny do usunięcia brud. Taki basen to także idealne miejsce do odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Okrągła niecka pozwala na takie usytuowanie się użytkowników, że wszyscy zwróceni są twarzą do siebie. Podobnie jak w przypadku basenu owalnego, także ten okrągły z łatwością dopasujesz do prawie każdej posesji.

Mini

Ostatni typ produktów z serii Ibiza to baseny Mini. Te stosunkowo małe, okrągłe niecki z powodzeniem ustawisz na niewielkiej działce. Basen Ibiza Mini to dobry wybór dla małej rodziny z dziećmi. Sprawdzi się także jako miejsce wypoczynku dla niewielkiej grupy dorosłych. Dołączony do basenu skimmer skutecznie zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody, podkład pod włókninę ogranicza ryzyko powstawania pleśni, a dwustronna drabinka zwiększa wygodę korzystania z domowej pływalni.