Wczytuję dane...

Małe baseny ogrodowe

Małe baseny to modele, z których korzystają zarówno dorośli, jak i dzieci. Dzięki niewielkiej powierzchni znajdująca się w nich woda szybko się nagrzewa, dlatego - w zależności od produktu - nie zawsze wymaga stosowania dodatkowego systemu podgrzewania. Taka opcja jest idealna dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na duże baseny, ale wciąż szukają rozwiązania, dzięki któremu będą mogły zaczerpnąć letniego ochłodzenia w czasie upałów. Baseny małe to bogaty i zróżnicowany asortyment, który serdecznie Państwu polecamy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Małe baseny ogrodowe

Prezentujemy wysokiej jakości małe baseny ogrodowe, które świetnie nadają się na niewielką działkę i posesję o ograniczonej powierzchni użytkowej. Każdy dostępny w naszym sklepie internetowym basen do małego ogrodu to ekonomiczne rozwiązanie, które zdecydowanie łatwiej i mniejszym kosztem można utrzymać w najlepszej kondycji - mowa tutaj zarówno o samym basenie, jak i wodzie.

Dużą zaletą naszych basenów jest również to, że przy modelach wkopywanych do powierzchni wynoszącej 10m2 nie muszą Państwo - zgodnie z obowiązującym prawem - zgłaszać zamiaru jego wykonania w urzędzie. 

Basen w małym ogrodzie może być źródłem rozrywki i sposobu na aktywny wypoczynek, jak i ochłodzenie w sezonie letnim. Wbrew pozorom małe baseny pozostają funkcjonalne, są proste w montażu, demontażu, mogą być zarówno modelami sezonowymi, jak i wbudowanymi na stałe. Wielkość działki nie ma zatem znaczenia - dzięki naszej ofercie mają Państwo okazję również u siebie zaplanować miejsce na rozrywkę i rekreację, czyli właśnie prywatny, przydomowy, niewielki basen!

Małe baseny stelażowe

Jeśli są Państwo na etapie poszukiwań wspaniałej atrakcji ogrodowej dla całej rodziny, nasze małe baseny stelażowe sprawdzą się w tej roli doskonale! Ich cechą jest solidna konstrukcja wykonana z wytrzymałych i mocnych materiałów oraz tworzyw. Tego typu zbiorniki można napełnić wodą w aż 90%, ponieważ ich ścianki nie ulegają deformowaniu pod wpływem korzystania z basenu. Jednocześnie są proste w montażu - nie muszą Państwo korzystać z pomocy fachowców do budowy takiego basenu w swoim ogrodzie, szczególnie w przypadku tych niewielkich, które można z powodzeniem montować nawet w pojedynkę. Każdy z dostępnych w naszej ofercie basenów jest w pełni bezpieczny i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Małe baseny dmuchane

Małe baseny dmuchane to modele, w których mogą Państwo cieszyć się wolnym czasem spędzonym z dziećmi. To nie tylko najprostsza opcja, którą wystarczy nadmuchać i napełnić wodą, ale i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Na mały basen dmuchany najczęściej decydują się użytkownicy, którzy szukają tymczasowej alternatywy dla basenów stacjonarnych, całorocznych. Niewielki basen jest również mobilny - można go przestawić i umieścić w dowolnym miejscu wedle własnych potrzeb.

Małe baseny do wkopania

Będące częścią naszego asortymentu małe baseny do wkopania to propozycje, które będą Państwu służyć nawet przez dekady. Powstają z kilku warstw materiałów, co zwiększa ich trwałość i wytrzymałość. W zależności od modelu, można je wkopać do gruntu częściowo lub w całości. Utrzymanie ich w czystości nie jest czasochłonne, ani kosztowne. Modele, które Państwu prezentujemy, posiadają wzmocnioną konstrukcję, a i często również filtr piaskowy, który zapewnia utrzymanie klarownej, krystalicznie czystej tafli wody. To jedne z najbardziej popularnych modeli, które cechuje prosta obsługa, montaż, konserwacja i relatywnie niska cena.

Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego wsparcia w wyborze odpowiedniego basenu niewielkich rozmiarów do swojego ogrodu, chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu!