Wczytuję dane...

Baseny rozporowe Intex

Intex basen rozporowy to najczęściej spotykane rozwiązanie w ogrodach. Jest nie tylko wygodne, ale również łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu, dlatego cieszy się uznaniem i zainteresowaniem klientów. Atutem jest też atrakcyjna cena, która zachęca do zakupu basenu do swojego ogrodu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Basen Intex rozporowy – charakterystyka

Brodziki do basenów rozporowych Intex są wykonane z 3-warstwowego PCV, który zapewnia nie tylko stabilność, ale również wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz inne usterki. Dzięki zastosowaniu maty pod basen możesz być spokojny o ewentualne wycieki wody, ponieważ zostaną przez nią zahamowane. Dmuchane krawędzie to przede wszystkim komfort i wygoda podczas spędzania czasu w basenie. Dodatkowo są bezpieczne nawet dla najmłodszych użytkowników. Do zestawu dołączona jest pompa filtrująca, która pozwala na regularne i stałe oczyszczanie wody. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nie musisz za każdym razem wymieniać wody na nową.

Do basenu dołączone są również pokrywa oraz drabinka, która umożliwia wejście i wydostanie się z basenu. Czytelna i klarowna instrukcja pozwala na samodzielny montaż konstrukcji. Jest on dość prosty, a wszystkie niezbędne elementy do złożenia są w zestawie. Cały proces zajmuje około pół godziny, więc praktycznie od razu można rozpocząć zabawę w wodzie na świeżym powietrzu.

Duży basen rozporowy Intex – na co zwrócić uwagę?

Baseny rozporowe Intex występują w różnych wariantach, kształtach i rozmiarach. Oprócz standardowych produktów dostępnych w ofercie możesz zamówić również basen na wymiar. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dysponują niestandardową powierzchnią. Wysokiej klasy materiały zastosowane do produkcji basenów gwarantują długą żywotność oraz zadowolenie z zakupu. PCV to materiał nie tylko wytrzymały, ale również odporny na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia. Nie reaguje ze środkami chemicznymi do czyszczenia i jest odporny na powstawanie korozji.

Musisz jednak pamiętać o regularnej filtracji i czyszczeniu. Jest to podstawą higieny i bezpieczeństwa, ponieważ w basenach mogą gromadzić się grzyby i bakterie. Pompy filtrujące, które często są dołączone do zestawów, pozwalają na pozbycie się zanieczyszczeń ze środowiska zewnętrznego. Możesz również przykryć basen, aby nie znalazły się w dodatkowe zanieczyszczenia, np. liście, kurz i pył.

Basen rozporowy Intex – opinie

Rozporowe baseny Intex cieszą się dobrymi opiniami. Marka korzysta z wysokiej klasy materiałów, dlatego gwarantuje klientom odporność i wytrzymałość produktu. Długa żywotność i łatwość czyszczenia to kolejne punkty znajdujące się na liście atutów basenów rozporowych Intex.