Wczytuję dane...

Baseny okrągłe

Upalny dzień to doskonała okazja, aby zrelaksować się w basenie we własnym ogrodzie. W naszej ofercie znajdziesz basen idealnie dopasowany do swoich potrzeb i możliwości swojej posesji. Baseny okrągłe to produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Prezentują się bardzo stylowo, a na dodatek zapewniają dużo przestrzeni do pływania i wypoczynku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Rodzaje basenów okrągłych

  Oferujemy szeroki wybór okrągłych basenów zarówno przenośnych, jak i stacjonarnych. Jeśli nie masz pewności, który rodzaj będzie najlepszy dla ciebie, zapoznaj się z poniższymi informacjami lub skontaktuj z nami, a z przyjemnością pomożemy ci dokonać właściwego wyboru.

  Stalowe

  Okrągłe baseny stalowe mają ścianki wykonane z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej, która z obu stron została zabezpieczona poliestrem i polakierowana. Użyte materiały i sposób wykonania sprawiają, że taki basen idealnie nadaje się do wkopania w ziemię. Co istotne, pod basen okrągły tego typu wystarczy zrobić wylewkę betonową lub podsypkę z suchego betonu — montażem zajmiemy się my!

  Nasze okrągłe baseny stalowe produkowane w Niemczech są dostępne w różnych wymiarach: od 3 do nawet 8 metrów średnicy oraz wysokości 1,2 m lub 1,5 m. Oferujemy także okrągłe baseny kanadyjskie, które można całościowo lub jedynie częściowo wkopać i które charakteryzują się wyjątkowo dobrym współczynnikiem jakości do ceny.

  Stelażowe

  Baseny stelażowe okrągłe to solidne i trwałe konstrukcje, które z łatwością ustawisz w dowolnym miejscu na swojej posesji, przeniesiesz w inne miejsce, a przed sezonem zimowym zdemontujesz i schowasz.

  Konstrukcja takiego basenu składa się z metalowego stelaża oraz trójwarstwowego PVC, co zapewnia stabilność i trwałość na lata. Ogromną zaletą tego typu basenów okrągłych jest ich pojemność — można wypełnić je wodą aż w 90%!

  W naszej ofercie posiadamy zarówno klasycznie wyglądające baseny stelażowe, jak i modele w wersji ratanowej lub z motywem ozdobnego kamienia. Dzięki temu twój nowy basen może stanowić idealne uzupełnienie przestrzeni ogrodowej i stanowić przyjemną dla oka ozdobę, która zadowoli zarówno dzieci, jak i dorosłych.

  Rozporowe

  Rozporowe baseny dostępne w ofercie sklepu AM Baseny to bardzo proste, a zarazem praktyczne i wytrzymałe zbiorniki. Co istotne, ich montaż nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Poszycie wykonane z 3-warstwowego PCV jest wytrzymałe, a zarazem lekkie, dzięki czemu bez trudu przestawisz basen w inne miejsce na jeden weekend.

  Nasze baseny rozporowe wykazują wysoką odporność na promienie UV oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu są one wyjątkowo bezpieczne. Wszystkie okrągłe baseny rozporowe są wyposażone w kołnierz, który oprócz swojej funkcji technicznej stanowi także doskonałe oparcie dla pleców i głowy.

  Oferujemy baseny zarówno o klasycznym wyglądzie, jak i ozdobne, na przykład w wersji ratanowej, dzięki czemu bez trudu wpasują się w twoje otoczenie i wystrój przestrzeni ogrodowej.

  Baseny okrągłe - zalety

  Choć baseny mogą przybierać różne formy i kształty, to właśnie baseny stelażowe okrągłe należą do modeli cieszących się największą popularnością. Zachwyt nad nimi nie jest jednak bezzasadny.

  Okrągła forma basenu niesie ze sobą wiele korzyści dla użytkownika. Taki kształt daje więcej miejsca do pływania, a na dodatek jest dużo łatwiejszy do utrzymania w czystości, gdyż nie zawiera żadnych kątów ani zakamarków, w których mógłby zbierać się brud. Co więcej, w basenie o takim ułożeniu kilka osób naraz może ustawić się w taki sposób, aby być zwróconym twarzą do towarzystwa, co sprzyja urządzaniu modnych ostatnio ‘pool party'.