Wczytuję dane...

Chlor Marimex Komplex 4,6kg - 200g

Pięcioskładnikowy produkt Komplex 5w1 uwolni Cię od zmartwień związanych z utrzymaniem basenu . Wielofunkcyjne tabletki z pięcioma efektami zadbają o:

  1. dezynfekcja,
  2. profilaktyka alg,
  3. flokulacja,
  4. stabilizacja twardości wody i
  5. Stabilizacja pH.

Marimex Complex 5w1 nie będziesz musiał ciągle zastanawiać się, czy Twój basen jest odpowiednio zadbany, ale będziesz cieszyć się tylko czystą wodą i letnim dobrym samopoczuciem. 

Dawkowanie

  • 1 - 2 tabletki co 5 - 8 dni po 30 000 l (do 25°C 1 tabletka i powyżej 25°C 2 tabletki).

Metoda pakowania

  • Plastikowe pudełko z możliwością wielokrotnego zamykania
  • 23 tabletki po 200 g w opakowaniu
Używaj biocydów bezpiecznie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania i dołączone informacje o produkcie. 

Zalety chemii basenowej

Wyprodukowano w Czechach

Wszystkie produkty do dezynfekcji basenów Marimex są projektowane, produkowane i pakowane w Republice Czeskiej. Pochodzenie wszystkich surowców jest bardzo dokładnie sprawdzane, a przebieg ich przetwarzania monitorowany.

Zweryfikowana skuteczność

Od ponad 25 lat dbamy o to, aby woda w Twoich basenach była bezpieczna i czysta. Jakość i skuteczność dezynfekcji basenu jest więc weryfikowana nie tylko przez ekspertów, ale również przez niezliczoną liczbę zadowolonych użytkowników.

Kompleksowa opieka

Szeroka gama chemikaliów chlorowych i bezchlorowych kompleksowo dba o wodę basenową przez cały sezon kąpielowy i jednocześnie niezawodnie zapobiega wszelkim katastrofom w postaci glonów czy zmętnienia.

Chwilowo niedostępny

Chlor Marimex Komplex 5w1 - 4,6kg/200g

200,00 PLN
Pokaż szczegóły produktu
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości,
prosimy o kontakt!

info@ambaseny.pl 42 6508820