Wczytuję dane...

Pompy ciepła ON/OFF

Pompa ciepła ON/OFF to najlepsze rozwiązanie do ogrzewania basenu. Jego prosty mechanizm działania sprawia, że jest to bardzo niezawodny produkt. Samodzielnie ustalasz temperaturę jaką chcesz osiągnąć. Oznacza to, że pompa ciepła będzie pracować tak długo, aż nie osiągnie zadanej temperatury wody. Pompa ciepła do basenu ON/OFF to idealny produkt dla tych, którzy chcą cieszyć się basenem w kontrolowanej temperaturze i dla tych, którzy nie mają wystarczającego budżetu na pompę ciepła o zmiennej mocy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Chcesz cieszyć się odpowiednią temperaturą wody w basenie nawet w chłodniejsze dni? Pójdź śladem wielu zadowolonych klientów firmy AM Baseny i wybierz pompy ciepła ON/OFF. Używając tego rodzaju sprzętu, podgrzejesz wodę w swoim basenie do temperatury odpowiedniej dla Ciebie i innych użytkowników zbiornika. Dowiedz się więcej o zaletach rekomendowanego przez nas rozwiązania i podnieś komfort kąpieli w swojej prywatnej pływalni.

Basenowe pompy ciepła ON/OFF – największe zalety tego rozwiązania

Dlaczego warto zdecydować się na pompę ciepła typu ON/OFF? Lista atutów tego mechanizmu służącego do ogrzewania basenu jest pokaźna, a wśród nich warto wymienić:

  • możliwość samodzielnego ustawienia pożądanej temperatury wody,
  • prosty mechanizm działania,
  • praca przez tak długi czas, aż osiągnięta zostanie docelowa temperatura,
  • cena – ON/OFF jest tańsza w porównaniu na przykład do inwerterowych pomp ciepła,
  • długi czas użytkowania – pompy tego rodzaju spełniają swoje funkcje latami, a nie tylko przez kilka sezonów.